Robimy to,


Czego inni nie potrafią


Britcarparts.pl to serwis, który powstał w 2000 roku. Od blisko 15 lat zajmujemy się szeroko pojętą mechaniką oraz elektroniką samochodów osobowych. Serwisujemy wszystkie auta osobowe, jednak naszą specjalizacją są marki takie jak: BMW, Jaguar, MG/Rover oraz Land Rover.

Mimo iż nie jesteśmy autoryzowaną stacją obsługi żadnej z powyższych marek, to w opinii naszych klientów przewyższamy ich standardy w zakresie obsługi klienta, rzetelnej diagnostyki oraz jakości wykonanych napraw. Konkurencyjne i uczciwe ceny, sprawiają, że mamy stały przyrost zadowolonych klientów.

Z dumą możemy napisać, że oprócz klientów indywidualnych z usług naszego serwisu korzystają małe i średnie firmy, a także inne serwisy samochodowe, które zdecydowały się skorzystać z bogatego zaplecza wiedzy jaką posiadamy.

Mając na uwadze zadowolenie Klientów, do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Nie prowadzimy "hurtowej" naprawy samochodów i nie mamy zdefiniowanych cen na wszystko. Każdy przypadek rzetelnie diagnozujemy, wyceniamy, konsultujemy cenę oraz zakres prac z Klientem i dopiero po jego akceptacji podejmujemy naprawy. Taka polityka wydłuża nieco czas serwisu, ale powoduje, że w aucie klienta naprawiane bądź wymieniane są tylko te elementy, które tego wymagają. Dzięki temu jesteśmy w stanie zoptymalizować do minimum ceny napraw.

Z racji długiego stażu na rynku, wypracowaliśmy sobie kontakty z wieloma hurtowniami części zamiennych. Dzięki temu mamy dostęp zarówno do nowych jak i używanych części, które możemy sprowadzić w procesie naprawy. Takie działanie zwalnia Klienta z obowiązku wyszukiwania oraz dostarczania pasujących i sprawnych części zamiennych.

Każdy serwisowany u nas pojazd posiada tzw. "kartę choroby". Taka praktyka daje nam pełny obraz wykonanych przez nas prac w każdym serwisowanym przez nas samochodzie. Każdy klient otrzymuje od nas także książkę serwisową z pełną historią czynności serwisowych. Możemy się pochwalić, że w ciągu niespełna 15-tu lat działalności wydaliśmy już ponad 7 tyś. takich książek.

Zdajemy sobie sprawę, że z tego rodzaju opisami zetknęliście się Państwo niemal na każdej stronie jakiegoś serwisu. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, abyście mogli potwierdzić w/w informacje.